Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

şirketimiz uluslararası tecrübelerine güvenerek karadeniz bölgesinde inşaat ,mimarı , dekorasyon tadilat işlemlerini müşteri memnuniyetine yönelik yapmaktadır. iso 9001-iso 27001

  • KARŞIYAKA MAH KIBRIS CADDE NO:57-2 ALTINORDU ORDU
  • info@mzinsaattadilat.com
  • +908507629344
  • +908507629344
Özel patina çalışması

Özel patina çalışması

(M Z) markası ile mehran şirketi ana sözleşmesine istinaden inşaat,mimarlik dekorasyon ve tadılat   şirketimiz  uzun yıllara dayanan uluslararası  sektörel tecrübesiyle, gerek firma kaynaklarıyla, gerek çözüm ortaklarıyla yürütmüş olduğu tüm projelerde, uzman titizliğinde kaliteli servisler yurtdışın'da üretmiştir. 
12 yıllık yurtdışındakı (iran-birleşik arap amirlikleri) tecrübesini ,türkiye'de şirket ortağının tecrübelerine ekliyerek  yeni nesil teknolojiyle birlikte karadeniz'de patina sanatına başlamıştır.

Patina sanatı resim sanatına alternatif olarak değerlendirilebilecek ilgi çekici yöntemlerden biridir. Mimarlar arasında patina, farklı renkler ve diğer malzemeler kullanılarak yüzeylere eski ve antika bir görünüm kazandırmak için kullanılabilen eskitme sanatı olarak biliniyor.
Modern patina sanatı hakkında
Modern patina belirli bir renk ve tasarımla sınırlı olmayıp, camdan ahşaba kadar farklı yüzeylere uygulanabilmektedir. Modern patinayı uygulamak için yüzeylerde melek ve gökyüzü tasarımı, bulut ve rüzgar örtüsü vb. unsurlar kullanılmıştır. Bu tarz patina çalışmalarında iş yapma hızı oldukça yüksektir ve aynı zamanda bu tarz patina çalışması, farklı tasarımları nedeniyle geniş bir müşteri zevkine hitap etmektedir.
Modern ve klasik patinanın karşılaştırılması
Patina çalışmaları modern ve klasik olmak üzere ikiye ayrılır. Klasik tarzda, özel teknikler kullanılarak binanın iç mekanına eski bir görünüm kazandırılır. Klasik patine, altın varak patine olarak bilinir ve uygulanmasında sıklıkla altın renkleri kullanılır. Klasik patina çalışmasını uygulamak için oldukça fazla zamana ve paraya ihtiyacınız vardır ve geleneksel ve klasik tasarımlara ilgi duyan kişiler için oldukça uygun bir seçim olacaktır. Modern patina çalışmalarında klasik türden farklı olarak farklı renkleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Modern patinaya sahiptir
Günümüzde modern patina, klasiğe kıyasla pek çok kişinin ilgisini çekmiş olup, bu tarz patina çalışması aşağıda belirtilen çeşitli özelliklere sahiptir:

Temizlemesi ve yıkanması kolaydır
Sütunlara patina çalışması uygulamak
Yüksek dayanıklılık ve uzun ömür
Çeşitli tasarımlar ve renkler
Yüzeylerde tasarımlar oluşturmak

ORDU GİRESUN BOYACILIK
2023 Ekim 03, 16:53
Sıva ve asma tavan
2023 Ekim 02, 03:16