Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

şirketimiz uluslararası tecrübelerine güvenerek karadeniz bölgesinde inşaat ,mimarı , dekorasyon tadilat işlemlerini müşteri memnuniyetine yönelik yapmaktadır. iso 9001-iso 27001

  • KARŞIYAKA MAH KIBRIS CADDE NO:57-2 ALTINORDU ORDU
  • info@mzinsaattadilat.com
  • +908507629344
  • +908507629344
köy projesi

köy projesi

Köy içinde ve köyde ikametgah eden bir ev inşa edilecekse köy muhtar heyetinden onay alınması gerekmektedir. Köyde hizmet amaçlı yapılan (market, bakkal, vb.) yapılar için ruhsat alınması gerekmemektedir. Arsa tapusuyla ev izni alacak kişilerin İlçe Özel İdaresi'ne başvuru yapması gerekmektedir.köy yerleşik alanı tespit edilmemişse ruhsatsız yapı yapılamaz. Bu durumda, Plansız Alanlar İmar Yönetmeliğinin 64. maddesi hükümleri uygulanır, yani ruhsat ve iskan gerekir.

Köy içi imar nasıl alınır?
Köyde ev yapmak için öncelikle imar durum başvurusu yapmanız gerekmektedir. Tapu, çap örneği belgesi ve dilekçe ile Belediyelere bağlı Kadastro Müdürlükleri'ne başvuruda bulunabilirsiniz. Köyde ev yapmak köy yerleşim yerinde ve dışında olacak şekilde farklılık göstermektedir.
şirketimizin müdürü ve tecrübeli ekibi yaklaşık 700 köy projesini giresun ve ordu ve hatta samsun ilinden üstelenerek bireysel tecrübeleri mehran grubun mimarlik inşaat sektörüne taşımışlar ve en kaliteli hizmet ve hatasız tasarım ve yönlendirmeler ile en başarılı firma ve yöneticiler arasında yer almışlar.
belediye projesi
2023 Ekim 03, 14:10
RUHSATLANDIRMA PROJELER
2023 Ekim 04, 23:46